Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tonermagus

    aktív tag

    Sziasztok!

    Tudnátok mondani egy olyan melléket a telefonos ügyfélszolgálatnál amikor esetleg emberrel is tudnék beszélni? Bármilyen menübe is léptem be szinte csak gépi hang nyomta a rizsát. Már unom... A menütérkép alapján sem találtam olyat, ami tuti ügyintézőhöz kapcsol.

    Egyébként azért keresném őket, mert telefont szeretnék venni náluk, részletre. Legutóbb talán 10 éve vettem tőlük telefont. Most meg kiderült, hogy a flottás csoport amiben vagyok átalakult, így nem tudok rá telefont vennem, csomagot kell váltanom. Ebben benne is lennék, viszont gyakorlatilag a magányszemélyeknek való csomagok közül választhatok, valami minimális 10%-os kedvezménnyel, így nekem nem igazán éri meg a váltás. Pl. ha a Vodafone-hoz mennék kapából jobb tarifát kapnék úgy hogy nuku előéletem nincs velük, itt meg hiába vagyok 15 éve előfizető rosszabbul járnék. Ezért szeretnék valamit kicsikarni belőlük... Készülék kedvezmény, előfizetés kedvezmény, plusz internet, akármi, csak érezni akarom hogy valamivel honorálják a hűségidőt....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák