Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csucsu21

    aktív tag

    Sziasztok tanácsot szeretnék kérni.
    A dolog az lenne adott egy lg f6os készülék most ha vissza visszem most lesz 7edjére szervízben.
    A lényeg első szervíznél állítólag főpanelt cseréltek benne akkor jó is volt 1 hónapig azóta folyamatosan csak szervízben van szervíz után 1-2-3 hétig mindig üzemképes de utána megint meghal nem kapcsol be nem tölt szóval egy tégla lesz a szöveg mindig szoftver frissítés állítólagosan.
    Kérdés az lenne mit tehetnék ez esetben már kicsit elegem van belőle.
    Most is vissza kapom mondtam az eladónak rakja össze hogy jó e és hoppá hát nem működik.
    mondom ilyenkor mi van azt mondja vissza tudja küldeni szervízbe mondom köszi nem.
    a harmadik szervíz után mindig íírtam hogy szeretném a cseréjét kérni de szarnak rá.
    Hozzá teszem az én F6om ki fogástalan igaz én nem itt vettem fent pesten de szerintem az teljesen mind1.
    Szóval ha valakinek van hasonló gondja vagy volt és megoldódott kérném bármi ötlete van írja le:
    Nem a telefon összegéről van szó 30,000 ft volt csak hát előfizu megy rá de kb a semmiért írtam megint alá a 2 évet . ja és egyszer volt lg szervízben ott is szoftver frissítést kaptam. ( mert azt úgy szeretem )
    Előre is Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

Új hozzászólás Aktív témák