Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    Sziasztok!!

    Nah ide irányítottak engem a nagy kérdésemmel :D

    Szemezgetek ezzel a telenor hípernet 42 csomaggal, azt mondták ez Működne Szegváron,

    ill megláttam a hípernet 82 csomagról a szolo szoró lapot és rá kérdeztem és azt mondták hogy ohh hát ez is működne Szegváron, meg hogy Szegváron van Lte hálozat, én ebben erősen kételkedem, kérem olyan válaszoljon aki ért hozzá :D

    Én úgy láttam a honlapjukon hogy nincs Szegváron ilyen hálozat csak 3 g, a telefonban is ezt mondták, személyesen nem ezt mondták akkor most kinek hídjek ill mi az igazság??

    Sajnos az akciót azért nem sikerült nekem Pénteken kifognom mert kell köz üzemi számla ami be van fizetve ill amiröl letépem.... mondtam hogy a köz üzemi számla nem az én nevemen van :D anyu nevén van, erre azt mondták hogy akkor anyu nevére is lehet, de mondtam hogy a saját nevemre akarom mivel én fogom használni és nem ö, (ezt utobit nem mondtam hozzá)

    Ill ha anyu nevére íratnám és közbe ,,neadj isten,, meghal akkor micsinálok? hallottal nem lehet alá íratni semmit :D

    a kábeles net van az én nevemen, a csekk meg is van de amiröl letéptem már kidobtam így sajnos ugrott a dolog :(

    pedig jó lett volna mert csak 990 ft-ot kellett volna kifizetni, ha marad is a 5 napos visszavételi garancia akkor ugye a rendes árát kell kifizetni.... nah mind1 ezt el szúrtam....

    30 napos visszavételi garanciát meg csak akkor kapsz rá ha van jogsid vagy útleveled ha nincs akkor 38100 ft-ot fizess, gondoltam ezt is leírom aki esetleg nem tudná..... nekem így hiúsult meg netről a rendelés....

    Bár még a telenor annyiból korrekt (legalábbis én szerintem) hogy ha nem jó 5 napon belül vissza vihetem és bontsák a szerződést, hátránya ugye az hogy előre ki kell fizetni a havídíjat és ugye vissza nem jár... bár vissza adhatnák a pénzemet ha vissza viszem hogy nem jó..........

    Bármilyen mobilnet megoldás érdekel, kitétel az hogy Szegváron működjön, és jo ill elfogadható legyen a sebessége....

    vodafone kiesik azt mondták nem működne.....

    Írjatook :D

    ui: Annyit hozzá füznék még hogy a hípernet 84 is akcios most 9990 ft helyett 7990 ft most a havídíja igaz 30 napos visszavételel csak előre ki kell fizetni a havídíjat, de ekkor sem kapom vissza a pénzemet, ergo: ha nem jo buktam 8 ezret, amaz lett volna a jó... mert max egy ezrest buktam volna csak... nah értitek...

    [ Szerkesztve ]

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák