Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz aprokaroka87 #102109 üzenetére

    Nincs a közelemben olyan Yettel üzlet ahová csak úgy be tudok ugrani, a legközelebbi is több mint 20 km-re van.

    #1021104 Grider
    "Egyébként ez neked nem feltétlenül jó, mert ha az ismerősöd is ugyanarra a bázisra fog csatlakozni, lehet hogy éppen ő fogja előled elhalászni azt a sávszélességet, amivel még éppen élvezted volna a netet/tv-t/stb."

    Ez igaz lehet, de feltételezem a hálózatot nem egy felhasználóra hegyezték ki, viszont mivel kb. egy napig volt elvileg elérhető a Yettel oldala szerint nálunk, vannak kétségeim a felől, hogy túl sokan éltek volna a lehetőséggel, tekintve, hogy alig pár nappal korábban vált csak használhatóbbá, gyorsabbá nálunk a net. Augusztusban és szeptem ber elején, volt hogy még a 10Mbps-os sebességgel is megküszködött, de volt arra is nem 1x példa, hogy 1,5Mbps körüli sebességet mértem csak. Szóval ezért nem gondolnám, hogy túl sokan használtak nálunk ilyen jellegű netet az egyéb otthoni internetszolgáltatás kiválására. Én is csak azért, mert elszámoltam a féléves próbát májusban, és pár nappal később vittem csak vissza a cuccot, ezért két lehetőségem volt, vagy leadom és egyben kifizetem az 1 év hűségből fennmaradó félévet, 48e Ft-ot, vagy vissza hazaviszem és használom és havonta fizetem az előfizetést. Ez utóbbi történt miközben visszamondtam a meglévő mikrós netemet, hogy legalább két előfizetést ne fizessek. Szóval így nálam is csak véletlenül derült ki, hogy valamilyen fejlesztés történt a környéken. Ezért nem tudta pl. a szomszédom sem, akinek mondtam, pedig ő Yetteles, igaz csak a telefonjában van a SIM, de hotspot-nak szokta használni, és elmondása szerint időközönként ő is rá-rá mér a dolgokra, de neki sem tűnt fel, hogy lett volna valami változás. Lehet, hogy tényleg mákom volt és véletlenül volt éppen akkor nyitva ez a lehetőség, nem tudom.

Új hozzászólás Aktív témák