Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz HSM #48393 üzenetére

    Ilyesmire egy aktuális bármi is jó IGP-vel. Pl. egy i5-10400 vagy 11400, vagy egy újabb Ryzen APU egy olcsóbb lapban.

    Jó de ez rengeteg nyűggel jár, eladni a mostani gépet, megvenni az újat, szerelni. Teljesen jó nekem az X58, csupán az értékes videókártyától válok meg, hisz nem használom játékra. 86 ezerért vettem másfél éve, majd kiesett a szemem mikor valami 280 ezerért láttam egy ilyet az aprókban.

    A gépem többi része amúgy nem valami értékes (összesen talán 40-45K), abból sok pénzt nem tudok csinálni, meg aztán újat is kéne venni sokkal többért, szerelni, bizniszelni, a videókártyát meg csak kikapom és rögtön van 280 ezrem ;] ... Esetleg megfontolandó lenne downgrade-elni 4 magos Xeon-ra, de abból sok pénzt nem nyernék, maradhat a hat magos, néha jól jön az extra power :K ;]

    Egyébként azt néztem hogy a Vega56-hoz hasonló teljesítményű GTX 1070 lényegesen olcsóbb a használtpiacon. Biznisz... :D Gondolom jobban bányászik a Vega :))

    razor03: E5-1660 v3 nekem is az lesz majd egyszer, ha például valamiért kéne az AVX2 vagy valami Windows update / program nem menne, mert annyira őskövület az X58. Előfordulat ilyen pl 2025-ben, ki tudja. Ki gondol akkor már a kelet európai X58 tulajokra, hogy nekik is fusson. :D

    Amúgy még azért is talán "bölcsebb" dolog az X99 mint a X79, egyrészt mert már DDR4 és Broadwell 6900K is rakható bele, amiben megint vannak új fejlesztések.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák