Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zájec

    veterán

    (#15027) katt777 :: "Mert nagyon úgy fest, hogy nem igazán támogatják a tuningot" nálam nagyonis jól mennek , teljesen elégedett vagyok az OCZ-vel :) .. de HSM kolléga elmondta a lényeget :: "Szerintem amúgy nem az OCZ ramokban kéne keresni a hibát, hanem a proci/beállítás/lap nem megfelelő hozzá..."
    szóval azért mert nálad nem megy azért nem kellene általánositani ! pláne igy...

    (#15044) Keldor papa :: "Én úgy vagyok a vízzel, hogy akinek a csend kell, annak megérheti," a léghütés is csendes lehet, ez mind beállitás és venti kérdése.... de a viznél meg a radira is kell venti...

    (#15054) katt777 :: azt azért vedd figyelembe hogy ramoknak még az 1/3 részét sem terheled le.... ez is közrejátszó tényezö lehet hogy mikor mennyi QPI/VTT fesz kell.. 4- 5gb nál már komolyabb nafta kelhet... ;]

    (#15058) ATtIs_80 :: nagyon klassz :K ! tetszik , teljesen jó a tuningod , megfelelöen kimumkált beállitás.. ;) teljesen jó az 1.27v Vcore a 4130mhz-hez.... :C jól dolgozik a mugen2-d is :D

Új hozzászólás Aktív témák