Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fíra

    csendes újonc

    válasz Magnum_ #10965 üzenetére

    Sorry! Olyan ideges vagyok, hogy azt kifelejtettem. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ebben az esetben jogszerűen jár-e el a munkaügyi központ? Lehetne-e ezeket a dolgokat panaszolni valami illetékes szervnek? Teljesen mást mondtak el szóban, mint ami írásban szerepel. Erre többen is panaszkodnak a tanfolyamon velem együtt lévők közül, ők is 61.000 Ft nettóra emlékeznek, és ők is ennyit számoltak az alapján, ami a hatósági szerződésben van és ők is úgy készültek, hogy 15 órától 18 óráig leszünk.
    Kétfogásos ebédet főzök, levest és másodikat. De mivel a környéken csak egy nagyobb bolt van, ahol kicsit olcsóbban kapom meg az alapanyagokat, így muszáj vagyok elbiciklizni oda, ami ha mindent beleszámolunk 1 órát igényel (odaút, bevásárlás, hazaút). Van fél 10 mire hazaérek a boltból, ha rossz idő miatt gyalog kell menni, akkor fél 11 - 11 óra is. Míg megfőzöm az ebédet már ott van, hogy dél. Közben még zuhanyoznom kell még egyszer, mert hiperhidrózisom van, és míg a boltban vagyok meg hazajövök szétizzadom a pólómat. Aztán belapátolom a kaját és rohanok a tanfolyamra. Mint írtam, az orvoshoz nem jutok el, pedig mennem kellene a bőrgyógyászatra, urológushoz és a sebészetre is. Mindezek tetejébe meg még idegeskedhetek amiatt is, hogy mikor méltóztatják majd kifizetni azt a pénzt, ami jár nekem. Az viszont biztos, hogy ha ennek a tanfolyamnak vége első dolgom lesz, hogy kijelentkezem a munkaügyiből, mert úgy hülyeség az egész rendszerük, ahogy van.

Új hozzászólás Aktív témák