Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makaj

    csendes tag

    Sziasztok,

    Segítségeteket kérem fejhallgató vásárláshoz, a fórumot görgetve nem sok hasonló keresést találtam.

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    utcán, bkv-n
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    zenehallgatás
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    nyitott vagyok a drágább, pártízezres fejhallgatók felé is, de ha van jó olcsón, az se baj
    4.) Új vagy használt?
    Új
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    fontos, hogy elég kompakt legyen, elvégre buszon használnám, úgyhogy a supra a preferencia (ha van nem túl nagy circum, az is jó)
    6.) Zárt vagy nyitott?
    zártat preferálom szintén a busz miatt
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    zavar, ha túlságosan hangsúlyos a mély. Szeretem és fontos a jó basszus, de ne nyomja el az összes többi hangot
    8.) Honnan vásárolnál?
    Mindegy (Mo.-n élek szóval gondolom EU-ból rendelni a korlát)
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Mobiltelefon (SGS7)

    Előre is köszi,
    Makaj

    [ Szerkesztve ]

  • makaj

    csendes tag

    Sziasztok!
    Sajnos a sokáig használt és szeretett Veho Z8 fejhallgatóm tönkrement, így új fejhallgatót keresek. A Z8-at BKV-ra vettem, de kiderült hogy szinte csak irodában használtam, így most egy irodai fejhallgatóra gondoltam.

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    open office irodában
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    szinte kizárólag zenehallgatásra. főleg rap, lo-fi és darkos elektronikus zenéket hallgatok, szóval fontos hogy jó legyen a mély de nem túl tolakodó. tapasztalatom alapján a V karakterisztika jött be eddig a legjobban.
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    40-50 ezer forint körülig elmegyek, de ha 20-ért is van erre a célra tökéletes, az is jó. laptopról/telefonról hallgatom, lehet az lenne a szűk keresztmetszet
    4.) Új vagy használt?
    új
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    elég kicsi a fülem, szóval inkább circumaural
    6.) Zárt vagy nyitott?
    zárt, nem szeretném ha másokat zavarna hogy kifele is hallatszik
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    főleg rap, lo-fi és darkos elektronikus zenéket hallgatok, szóval fontos hogy jó legyen a mély de nem túl tolakodó
    mivel napi 6-8 órát is a fejemen viselném, fontos, hogy kényelmes legyen ennyi időn keresztül is, ne legyen túl nehéz
    8.) Honnan vásárolnál?
    EU-n belül bárhonnan rendelenék
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    főleg laptop (lenovo t460s), esetleg telefon (samsung s8)

    Tanácsaitokat köszönöm!

  • makaj

    csendes tag

    válasz Samtya #69885 üzenetére

    Az egyik hangszóró ment tönkre, halkabban kezdett el szólni, mint a másik. De valamennyi hangja van, így nem sima kontakthibáról van szó. Gondoltam nem vesződök a hangszóró javítással, érzésre már amúgy is elfáradt a fejes, sokat használtam, már nem volt olyan hangja mint régen, ezért gondoltam egy cserére.

Új hozzászólás Aktív témák