Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    válasz HUNRobar #91754 üzenetére

    Nem hiányzik neked onnan az a szivacs. Mármint hiányzik, csak mégsem :D Most pont nem találok a neten sehol, de alin is láttam más típusú fejhallgatóhoz olyen vékony szivacsot. Viszont korábban volt ilyen vékony szivacs valamelyik after shave-es dobozban, és félre tettem "szükség esetére". Sőt, most vettem észre, hogy a Pro 50 dobozának alján és tetején is van!

    Most kipróbáltam a Pioneer SE A1000-esemen, ami nem egy kifejezett basshead fejes (és akkor nagyon enyhén foglamaztam). Szóval még világosabb lett csak tőle. OK, nem egy tudományos kísérlet, de kétséget kizáró eredménnyel zárult.

    Nem tudom, hogy a Takstart milyen párnával használod, de bőrrel, akkor az max úgy lesz már sötétebb hangzású - leszámítva az EQ-t -, ha eladod és veszel helyette egy másikat. Ha textil párnával használod, és azzal túl világos a hangzás, akkor azon még lehet "javítani". Bár, ha olyan fajta textil, aminek a belső részére műbőr van varrva (plána, ha nincs lyuggatva), attól sokkal több bass nem nagyon lesz akkor se.

    Kérdés, hogy az OneOdio zavaróbban volt-e basshead, mint amennyire a Pro 80 világos?

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Meze 99 Neo https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák