Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz korpicschess #20047 üzenetére

    És az S4 soc milyen dac-ot tartalmaz? Természetesen egy sima texas PCM dac-nak a felépítését rakták bele a soc-ba. Ez így csupán annyi eltérés, hogy nincs + vezetékezés és egyszerre melegszik a soc a dac-al ami jó szar... :W No meg persze EMI szinten is csatolt a rendszer ami megint jó szar :W De az hogy még egy tokban van a soc-al a dac az nem azt jelenti hogy nem olyan dac végzi a konverziót mint egy sima pl :pcm2904

    A mérésüket elolvasva megint sok sok lényeges info hiányzik amit vagy direkt nem írtak le vagy annyi gyö..rek hogy nem tartják fontosnak.
    Ez nem mérés kérem... Mert az hogy van eszközük és hogy tudják annak pár funkcióját használni és aztán a számokat táblázatba szedni... Hát... Erre a VIK-en még azt mondanák hogy köszönjük kollega a részvételt találkozunk pótmérésen! (Én legalábbis ezt szoktam mondani :C )
    De ha még korrekt is lenne a mérésük akkor is kérem fen tartással kezelni a számokat! Hallgasd MEG :R

    De amint írtam az ő mérésük ott vérzik el nagyon hogy nincsenek tisztában a kimeneti impedancia fogalmával és nem ennek figyelembe vételével mérnek.

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák