Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz ntomka #78613 üzenetére

    Ezt ne is mond... Sajnos gyárban dolgozom. Ha sokat lent vagyok a termelésben és lusta vagyok dugót nyomni a fülembe akkor látszólag nincs változás mégis minden olyan magas-hang-mentes lesz :W

    És igen az ízlések és pofonok. Engem meg lehetne erőszakolni egy HD700-assal. Nem volt olyan felállás ahol tetszett volna. A t50rp pedig pont azért volt eszméletlen, mert nem volt olyan felállás ahol ne tetszett volna, hozzáteszem persze mobil és rendes rendszer között folyamotosan megfigyelhető változás/fejlődés volt. De egy sima kis mobilról is élvezetes volt. :R

    Rendszerben kell mindent értékelni az egyénnek maga. Mivel a fej/fül/ízlés világ is a rendszer része. Nem mondom talán ezért is olyan nehéz bármit jól ajánlani itt. De hogy mennyire sok különbség lehet. Ott van az öcsém. Lenyúlta a pioneer se-a1000-esem (ami elég kevés/lapos alul) és imádja. Mellé pedig egy akg k550-et szeret használni. Mindkettő már elég eltér az ízlés világomtól. Persze ő 15 évvel fiatalabb...

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák