Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sNk77

    aktív tag

    válasz Exodius #76166 üzenetére

    Szia!

    Az utóbbira tippelnék. Abból kiindulva, hogy nekem van egy LCD-2 Classicom és több helyen írták, hogy nem kell alá drága dac. Pedig de, gondoltam én, hogy kevés neki a kraft ami a nagy korgban van, ami igaz is, de a Liquid Spark Korg kombóval lett csak igazán isteni a fejes. Még amit ez elé képzelj el, hogy az LS sel egyidejűleg vettem egy Sanskrit 10th-t amivel pedig nem szólt sehogy és akkor még a Korg ott porosodott a Sanskrit mögött valahol, hogy van itt új meg jó dac minek az? Ugye kapott egy jó kis bika erősítőt, egy jó kis dacot az LCD meg vagy jobban szól vagy nem, de inkább nem hallgattam jóízűen. Aztán gondoltam kipróbálom Korg LS kombóval is a dolgot és láss csodát olyan a fejhallgató ahogy levan írva ezer helyen, végre dübörög a mély, a magasai egyáltalán nem bántóak, hosszan hallgatható. Ott rontottam el a dolgot, hogy a Korgra nem úgy tekintettem, hogy ez egy 100k-s DAC és vettem gyorsan egy csak DACot is az LS mellé. Eddig úgy gondoltam mint új a témában, hogy fejest csak az erősítő foghat vissza ennyire és biztos az LS is kevés a Classicnak vagy mindenki süket és ebben ennyi mély van és pont ez nem fog jobban szólni (persze nem csak a mélytől szól valami jól vagy rosszul, de én ezért vettem), erre DAC cserével mintha a fejest is kicserélték volna. Ennél több mély tényleg nem kellhet senkinek.

    nádpálca

Új hozzászólás Aktív témák