Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TXT

    őstag

    válasz .DLL #44786 üzenetére

    Koszonom az igen reszletes velemenyt es infokat. :R

    Oszinten szolva nem vagyok igazan jartas ezen a teruleten. Eddig AKG K550-nel hasznaltam, de nekem hianyzik az eroteljesebb mely belole (raadasul 2ev alatt a "bor" egyszeruen lehamlott a parnakrol es nem talalok itthon hozza ujat). A tobbi tartomanynal szemely szerint nem volt tul nagy problemam vele.
    Korabban itt a Takstar Pro80-at ajanlottak, de azt csak kulfoldrol tudnam beszerezni, igy ugye meghallgatni sem tudom vetel elott, ami kicsit elbizonytalanit. Ahany nyelv, annyi ember ugye? :DDD
    Amit en elkepzeleskent gondolok, minel valosaghubb hangzas, igazan jo melyekkel, terrel es lehetoleg akar subbal, ami nem ul ra es nem oli meg a tobbi tartomanyt es ami nem csak zenek kapcsan remekel, de akciodus filmeknel is kepes visszaadni az elmenyt, amolyan szorfelallosan. Idonkent FPS jatekok is nyuzva vannak altala, igy meg ez is hozzajarul az igenyekhez. Ha ez igy ertelmezheto szamotokra, mint hozzaertok. :R

    Az, hogy ezek mellett kellene-e vmilyen erosito, vagy sem, azt laikuskent nem tudom megitelni es emellett azt sem tudom, mi tekintheto jo erositonek ebben az esetben, ilyen elkepzeles mellett. :U
    Tobbet nem tudok mondani, kerem kacccsolja ki! :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák