Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz stargazer #20023 üzenetére

    A 2013-mas nexus7-et pont nem ismerem nekem a 2012-es van. De az meg a nexus7 főleg nagyobb impedanciás dolgokkal barátkozik szerintem. VIszont azokkal nagyon jól el van de tényleg!
    Meg merem kockáztatni, hogy asztaliban egy 20-40k közötti usb DACAMP szinten van. Ez azért van mert a softver közvetlenebb elérést ad a hangért felelő hardvereknek, illetve kb ugyanazok a hardver elemek vannak egy ilyen 20-40ks cuccban mint egy nexus7-ben. És Az usb power mint olyan baromi zajos ellenben a nexus7-nek az akksija jóval tisztább tápot ad.
    Tehát nyugodtan lehet próbálkozni nagyobb ársávban is.
    De ha maradni akarsz akkor nexus7 + superlux HD660+ beyer párna nagyon jó választás!
    Kicsit feljebb én egy takstar pro 80-at tennék mellé amivel brillírozott a nexus7! De tényleg!
    A takstarrol is hamarosan írok cikket. Majd ott le lesz írva a lényeg. De azt mondanám, hogy a Takstar PRO 80 egy kaliber a shure SRH440-el annyi eltéréssel hogy a kettő homlokegyenest más hangzás és ott ahol az egyik jó a másik rossz. Pl Takstar hordozhatóval szerintem jobb kombó de elektronikus+ dance+house+techno+pop -ban is jobb a takstar mellhosszal, míg a shure vokálban + komoly zenében + rockban jobb.

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák