Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz -=Vacsek=- #2615 üzenetére

    Nem, ezeket az egereket a burger-gamereknek gyártják. Aki elolvassa, hogy mi van ráírva, oszt' "húú, ez de király" és rohan a boltba. Ez a zsellérflashbang-effektus. ^__^
    Engem totál nem érdekel, hogy mit ír a gyártó a SAJÁT termékéről. Majd eldöntöm, hogy kell-e nekem, miután kipróbáltam (all hail to Pixel and rich friends :R). Szerinted a híradóban is mindig az igazat hallod? :DDD

    Amúgy én is próbáltam CH-t. Az újabb firmware-s kéket is. És ugyanolyan fos volt, mint a régi zöld. :DDD Persze lehet, hogy ez 2000000-as sens-nél fel sem tűnik. :DDD

    Pro gamerek azt az egeret+padot használják, amivel a legjobbat lövik. ;)

    De ha ennyire mondod ezt a PRO-dolgot, szívesen látnám, hogy melyek azok a szponzorált PRO-k, akik CH-val tolják.:)

    "udod mi parasztvakítás: ha 6000dpi-s 3000hz-es egeret veszel hogy utána 900dpi-n és 600hz-en játszál vele!!"
    Ezt nem parasztvakításnak hívják, hanem személyi preferenciának (amúgy én is jobbat lőttem a Diamondback-kel meg MX 518-cal, ha visszavettem 800 dpi-re). ;)

    A dpi-huszárokat 400-as MS-sel szoktam halomra lőni. Az is megy 1000Hz-en. ;]

    Amúgy ha neked bejön, használd egészséggel, csak ne dícsérd telibe, mert az emberek megtévesztése nem szép dolog. :D :U

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák