Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz MrTwister #13513 üzenetére

    Ha jól értem:
    - 5$: Humble Trove hozzáférés, 10% store kedvezmény és limitált Humble Published originals and betas hozzáférés;
    - 15$: a havi 10 játékból (most már az összes fel lesz fedve az elején) választhatsz 3-at + ami az 5$-ban van, annyi különbséggel, hogy a Humble Published originals and betas hozzáférés nem lesz limitált (bármit is jelentsen ez);
    - 20$: ami a 15$-ban van csak 3 helyett 9 játékot tarthatsz meg és a store kedvezmény 20%-os;
    - 12$-os Classic: ami a 20$-os csak mind a 10 játék a tied lesz. Ezt csak addig lehet választani amíg nem váltanak az új rendszerre és csak akkor tarthatod meg ha a váltáskor van aktív előfizetésed és csak akkor veszíted el ha lemondod az előfizetést.

    Szóval aki folyamatosan előfizet annak nem lesz gondja, ha valamit félreértettem javítsatok ki.

    u.i. Durva, hogy 20 dollárért nem tarthatod meg mind a 10-et, de gondolom mint mindig ezentúl is lesz olyan amit bottal sem és könnyű döntés lesz a dobása, szerintem legkésőbb jövő ilyenkorra kivezetik majd a classikot is, a 2 heti bundle-ök után ign most kicsinálja a havit is, kedves tőlük.

    u.i. 5% megy mindig majd donate-be, most nem tudom, hogy ment-e.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák