Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Vigyázzatok a használt gumikkal! Én is majdnem aláfutottam egy rossz befektetésnek... Nullkilométeres Pirelli abroncs, elmentem érte, megtapogattam, elég kemény, de gondoltam jó lesz, legalább új. Kifizettem, elhoztam, itthon nézem: 1997-es gyártású. Szerencsére vissza tudtam adni az illetőnek, így "csak" a benzinpénzt buktam el. Köszi, Retro, hogy figyelmeztettél! :R

    Legyen tanulság mindenkinek, ha használt gumi vásárlásra adjátok a fejeteket: 5 év a fájdalomküszöb a vásárlásnál, 10 évesnél régebbit pedig ne használjunk egyáltalán, még ha nullkilométeres, akkor se!

    Szóval a tanulópénz megvolt, én a használtgumis bizniszt befejeztem! Megveszem hátra a K36-os Heidenau-t, még ha kenyéren és vízen kell élnem napokig, akkor is!

    A kérdés már csak az első abroncs. 3.00 × 18, de milyen legyen a minta? Ezt javasolják, viszont nekem ilyesmi mintázatú van most fenn. Az előbbi mennyire jó esőben? Eléggé slicknek tűnik...

    Vélemény?

    [ Szerkesztve ]

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák