Hirdetés

2017. május 1., hétfő

(#3851) Francia91 válasza teko99 (#3850) üzenetére

Francia91
(PH! addikt)

Ez vizsgahelytől függ, de az esetek 90%-ában igen, szólnak érte

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#3852) teko99

teko99
(tag)

hmm a franc,akkor februárig nem teszem fel az újat.. :N

BAZINGA!

(#3853) teko99

teko99
(tag)

Főfékhengert karmanytúztatok már?
Találtam most rendes duplafalú szimeringet bele,nem akarom elcseszni összeszereléskor..
valaki tipp? :U

BAZINGA!

(#3854) Francia91 válasza teko99 (#3853) üzenetére

Francia91
(PH! addikt)

Épp csinálok egyet, de amit a boltban kapsz kisipari karmantyút, azt el kell felejteni. Vagy csináltatni kell, vagy más motor karmantyúja kell. Jelenleg folyamatban van a projekt nálam, de lassan haladok, mert rohadt kevés időm van rá

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#3855) teko99

teko99
(tag)

volt már szerencsém karmantyúban,összeraktam és szivárgott..
de most ilyet teszek bele,hátha ez rendesebb lesz valamivel.
duplafalú német szimering,remélem bírja majd

[ Szerkesztve ]

BAZINGA!

(#3856) fer válasza teko99 (#3855) üzenetére

fer
(senior tag)

Én is ilyet használtam és nem volt folyás soha sem! A szimering OK! Karmantyú KUKA!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3857) teko99 válasza fer (#3856) üzenetére

teko99
(tag)

Végre,lelkesítő szavak :D
Azt nem értem hogy miért árulnak külön karmantyút,és szimeringet is amikor tudja mindenki hogy a karmantyú semmit se ér,mármint a nagy..

BAZINGA!

(#3858) fer válasza teko99 (#3857) üzenetére

fer
(senior tag)

Valszeg még elfekvő készlet lehet, meg aztán mindenki még nem tudja, hogy szart sem ér!

''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

(#3859) teko99 válasza fer (#3858) üzenetére

teko99
(tag)

Na igen,abban van a jó pénz.

BAZINGA!

(#3860) teko99

teko99
(tag)

Na kicseréltem a karmantyúkat.
a belső kicsi állítólag német minőség,a külső meg rendes német szimering nem gumikarmantyú.
Egyelőre bírja,kíváncsi leszek hogy meddíg :D

BAZINGA!

(#3861) Francia91 válasza teko99 (#3860) üzenetére

Francia91
(PH! addikt)

Pár hétig szokta bírni, aztán kezdi el folyatni a fékolajat. Nem lekeseríteni akarlak, csak tapasztalatot írok
Reméljük a legjobbakat, és hogy jó karmantyút fogtál ki. Ha egy hónap múlva is jó lesz, akkor kérem a rendelési helyet! ;)

Más:
Megírtam az idei Erdély-túrás cikket, jelenleg korrektúrázás fázisban van, 2 héten belül kb meg is fog jelenni

(#3862) fer válasza Francia91 (#3861) üzenetére

fer
(senior tag)

Nem karmantyúról van szó, hanem szimeringről, az tuti nem fogja ereszteni az olajat, ha csak nem rakta össze rosszul!

(#3863) teko99

teko99
(tag)

Hát bírja a sziemeringe nem könnyezik egy cseppet sem,a teszt meg volt.
Szóval ezt a kifejezetten főfékhengerbe való szimeringet tudom ajánlani :K

Közben nagyon agyalok hogy tavasszal kategóriát váltok,eladom a kis tz-t. :)

BAZINGA!

(#3864) Francia91

Francia91
(PH! addikt)

No, látom elég rág volt már ide írva, gondoltam megtöröm a csendet... :)
Picit kiruccantam KTM-es haverral Szentesre a Tiszára, friss és ropogós műszaki vizsgával :)

(#3865) teko99 válasza Francia91 (#3864) üzenetére

teko99
(tag)

Széép,itt a szezon szerencsére.. :D
Láttam fb-n aktív vagy mz csoportban.
Én épp tegnap adtam el a kis etkót,belépek a 4t-k világába májustól :U

BAZINGA!

(#3866) fer válasza teko99 (#3865) üzenetére

fer
(senior tag)

Én már tavaly eladtam, és vettem egy ER-5-t!

(#3867) Francia91 válasza teko99 (#3865) üzenetére

Francia91
(PH! addikt)

Aktív vagyok mindenhol :)
Én ha veszek is nagyobb motort valamikor, akkor ez biztosan maradni fog. Már most nyáron költözés, ház meg autó lesz az elsődleges szempont. De ez az MZ marad! :)

[ Szerkesztve ]

(#3868) dik válasza Francia91 (#3867) üzenetére

dik
(őstag)

Az MZ fórumon annyira nem vagy aktív. :) Mi a helyzet a tűkkel? ETZ 250 is lesz? Szerintem azért is ölnének ha jól sikerülne... :)

Kegyetlen az élet!

(#3869) sarkany01

sarkany01
(lelkes újonc)

Szerintetek ha berakom 1-esbe a ts 150-et, és a saját súlyától előre blokkol a kerék, hátrafele meg 30 cm-re felemelkedik az első kerék, majd átfordul de csak 1-et, akkor még van benne kompresszió nem ?

(#3870) Francia91 válasza dik (#3868) üzenetére

Francia91
(PH! addikt)

Szeptember óta örülök, ha aludni és fürödni hazajutok. Per pillanat alig van időm bármire is, munka mellett CNC suliba járok, reggel elmegyek, este 9-re jó esetben otthon vagyok....

(#3871) dik válasza Francia91 (#3870) üzenetére

dik
(őstag)

Ezt tudom! A helyzet változatlan az a lényeg...

Kegyetlen az élet!

(#3872) sarkany01

sarkany01
(lelkes újonc)

Szerintetek ha vettem egy tűszelepet, amibe 15-ös fúvoka van, de ott nem vettem észre, a ts-be meg 30-as kell, akkor mit csináljak? Vagy nagy gond az ha 150-es ts-be 15ös tűszelep van?

(#3873) fer

fer
(senior tag)

Most, hogy már nem vagyok MZ-s nosztalgiából elkezdtem átolvasni a topikot, most értem a végére, hát jó volt! Eddig nem bántam meg a cserét, de ha látok egy eMZést, mindig intek neki! Amúgy maradt egy csomó alkatrészem, ha valakinek kell valami írjon, hátha van!

(#3874) dik válasza fer (#3873) üzenetére

dik
(őstag)

És mik maradtak ha szabad tudni?

Kegyetlen az élet!

(#3875) SupernovaHUN

SupernovaHUN
(újonc)

Sziasztok! Valaki le tudná fényképezni, hogy hogy is van pontosan beszerelve az aksi a motorjába? Sajnos fingom sincs, sem a polaritásról, sem egyes alkatrészek konkrét felhasználásáról. Köszi!

GD

(#3876) Francia91 válasza SupernovaHUN (#3875) üzenetére

Francia91
(PH! addikt)

ETZ 251 esetében nálam így helyezkedik el

(#3877) SupernovaHUN válasza Francia91 (#3876) üzenetére

SupernovaHUN
(újonc)

Köszönöm szépen, időzköben a rögzítésre úgy vélem, hogy rájöttem, de még egy kérdésem van: egyrészt egy barna meg egy piros kábel van. Jól gondolom, hogy a barna a negatív, és a piros a pozitív? Legalábbis a Yamahámban így van.

Még egy kérdésecske: mi lehet ez a képen látható csatlakozó? Sajnos nem vagyok valami jártas a szoci motorokban, még nem igazán láttam ilyet. Köszi!

GD

(#3878) Francia91 válasza SupernovaHUN (#3877) üzenetére

Francia91
(PH! addikt)

A piros a világ minden táján a pozitív
A barna amúgy a test

Ez nem gyári cucc, ez valami utólagos szivargyújtó aljzat lehet, legalábbis én annak látom, valamint ilyen biztos nincs az én 251-esemen

[ Szerkesztve ]

(#3879) SupernovaHUN válasza SupernovaHUN (#3877) üzenetére

SupernovaHUN
(újonc)

GD

(#3880) Francia91 válasza SupernovaHUN (#3879) üzenetére

Francia91
(PH! addikt)

Ez még mindig egy pluszba bekötött szivargyújtó csatlakozó, sicher :D

(#3881) Francia91

Francia91
(PH! addikt)

Ma is kerültünk egy nagyobb kört... :)

(#3882) perge666

perge666
(PH! addikt)

Üdv.
Hajdú-Bihar esetleg Szabolcs környékén keresnék MZ-t, ETZ-t.
Nem kell papíros, ha gondozást igényel az sem hátrány,olcsó legyen.

Világ életemben Simsonos voltam, most szeretnék megismerkedni a nagytesókkal is!

" Ez a mi utcánk,és nem szeretjük a dagadt b.zikat " by TORRENTE

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.