Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz LackoMester #11077 üzenetére

    A Ferrari megszegte a szerződést, mert azt hitték majd Alonsó agyon nyeri magát velük. Fizetniük kellett. Szerintem maradt volna, de tele lett a töke a manki szabályaikkal - a kupa is a ferkáé, nem a versenyzői itt, bár ezt szerintem Kimi leszarta-, meg állandóan belepofáztak a magánéletébe is, gondolom.

    Szerintem az tök mindegy, hogy autómárka vagy üdítő ital. Az F1 lehet, hogy sehol sem lenne, ha annak idején a sok dohány cég nem öl bele dollár száz millákat. A Ferrari sem önerőből gazdálkodott az évtizedek alatt, Marlboro ???? ! Az, hogy kié a cucc, szerintem tök mindegy. Ilyen alapon 8 autó kergetné egymást ? 2 Lotus - 2 Merci - 2 McLaren és 2 Ferka és egyiken sem lenne szponzorfelirat vagy matrica ? Nem hinném, hogy sokan kíváncsiak lennének rá.

    VAN der BOSS: ehhez csak be kell regelni az Originbe ?

    Winne: de, hogy kétszer annyit sír, mint Vettel az biztos ! A fasz nyilatkozatairól ne is beszéljünk, amivel állandóan Vettelt próbálja nyomás alatt tartani ! Ki kíváncsi a szánalmas nyilatkozataira ? Bár Vettel is leszarja szerintem. Hasonló ember lehet, mint Kimi. Nem véletlenül nagy haverok, anno meglátogatta egy-két rallyn is.

    [ Szerkesztve ]

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Új hozzászólás Aktív témák