Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Kiemelt hsz-t sajnos nem találtam, és csak az utolsó oldalt böngésztem végig, de eléggé lesokkolt, hogy amiket ajánlgattok, főleg az oldal alján, azok kb 15k tól kezdődnek.(mondjuk mindnek van kijelzője is)

    Pont alattam kérdezte valaki, hogy bringázáshoz megfelel-e valami, Nos nekem is hasonló igényeim lennének, azt leszámítva hogy nem kell kijelző, kicsi legyen. Olyan érdekelne, amin 4 gomb van, és ha elindítom megy, nem akarok hőbörögni a hangszínekkel, meg playlistekkel. Mint pl a ipod shuffle. Piston youth 3 fülessel hallgatnám, és abszolút nincsenek nagy igényeim, csak szóljon valami a fülembe.

    Tehát a fő szempont az ár lenne, ami ha lehet minél alacsonyabb legyen, Pár boltba benéztem itthon, de ilyesmit nem találtam egyáltalán, eléggé lepusztította a piacot az okos telefon áradat.

    Kínomban rendeltem 1 ilyet hátha kibír 1 szezont(?) :)) Meglepően jól szólt, sokkal erőteljesebb volt mint a ZTE redbull telóm, aztán 3 óra után lemerült, és nem lehet tölteni, szóval kuka... nájsz. Remélem nem gond hogy linkeltem, igazából negatív reklámként szántam, hogy más ne fűzzön híú ábrándokat hozzá

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    Nos az a helyzet, hogy az a raizu kb pont a határon van úgy 5kig érdekelne, és olyasmit szeretnék amin nincs kijelző, mert gondolom az drágítja meg. Nem tudom van-e egyáltalán ilyen...

    A BT heaset nem tudom mennyibe kerül, de mint említettem a telefonomról közel sem szólt olyan jól a zene, azonos fülessel, mint arról a 3 dolcsis kis szemétről amit csak 1x tudtam használni, + a BT is csak merítené tovább a telót, és van olyan terep ahova magammal sem viszem, mert ha esek akkor az lesz a legértékesebb csonton :))

    Meglehet hogy nem létező terméket keresek, de abból indultam ki, hogy ha az előző Hszben linkelt 3 dolláros verzió létezik, akkor hátha van mondjuk 10-12 ért hasonló, de mégis olyan ami kibír 1 nyarat legalább.

    Köszönöm

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

  • trialboj

    őstag

    Akinnek van Ruizu x02 lejátszója, az nem tudna segíteni, hogy kell lejátszólistához több számot, esetleg könyvtárat hozzáadni?
    Én csak egyesével tudtam, aminek semmi értelme 2016-ban mikor legalább 100 számot felpattintanál, de azt szeretnéd 3 csoportba rendezni.

    A könyvtáros szétválasztás sem megy. Nem vagyok biztos hogy minden jól állítottam be, de nekem mintha szarna bele melyik könyvtárból indítom a számot, a következőt úgy is az egész memóriából válogatja, és rendkívül demotivál, mikor pörgős számra tekernék, és bejön egy lazulós tingli-tangli.

    Minden ők vele, de ha ezt nem lehet megoldani, egy szinte használhatatlan szerkezet, és frusztráló, hogy pont a leg alapabb dolgon bukik el.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák