Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    Ez a Frissítés + Leállítás + Ugrás gomb nem nyerte el a tetszésemet :\ az ötlet jó, viszont őszintén, hány ember kattint böngészés közben az ugrás gombra? :\

    Csak én vagyok ennyire mamlasz, hogy ha beírok egy címet, akkor kisujjal megnyomom az entert? Ha lehetne egérrel gépelni, akkor megérteném a dolgot, de nem lehet. Így most csak azt érték el, hogy azt a gombot amit gyakran használok kissebbek, és elrejtették.

    Lehet, ha tovább használok, akkor nem bal oldalt fogom keresni, de így most tönkre tették a törékeny Feng Shui-t XD
    Abban reménykedek, hogy ahogy 3.6-ban egy kieggel a MENU-t lelehetett kicsinyíteni egy Gombra, vagy egy Menü szócskára, ezt megcsinálják FF4-ben is....

    Meg miért nem rendelnek a menüpontokhoz sose ikonokat? sokkal egyszerűbb lenne, ha csak az ábrákat nézné az ember elsősorban, ha keres valamit :\ ff3-ban van erre kieg, de egyenlőre ff4-ben nem müxik rendesen ... nem is értem ezeket, kicsinyítenek mindent, de ilyenekre nem gondolnak, pedig nem lenne hülyeség, főleg, hogy már van ilyen, csak bele kéne rakni FF-be.

    Jah, az kimaradt, hogy 2-3 naponta Trunks buildet felrakom megnézen, és a D2D egyre rosszabb! eddig 1774 volt amit a psychedelik-kel elért, most már csak 800 :\

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák