Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocee

    senior tag

    válasz seadrone #96929 üzenetére

    Nagyon jó,én támogatom...semmi baj nincs a fokozatossággal.

    Mr.Brightside

  • Geresics

    addikt

    válasz seadrone #96929 üzenetére

    Szerintem egy baromság az, hogy a 600 alattit hamar kimotorozod. Kíváncsi lennék, hogy aki ezt állítja, annak mit is jelent a kimotorozás... :W
    Pláne úgy, hogy igazából még Te sem tudod, hogy mire fogod használni, nem is beszélve arról, hogy 0 rutinod van. Jó, 125-öst én sem vennék...

    Szerintem vegyél egy olyan motort, ami tetszik, amin szeretsz ülni, és amitől nem félsz, de azért tiszteled! Szerezz rutint, és élvezd a motorozást!
    2-3 év múlva meg már úgy is tudni fogod, hogy mi is a Te stílusod, akkor már célirányosan tudsz keresni a Te igényeidnek megfelelően!

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

  • Ferdzsoo

    addikt

    válasz seadrone #96929 üzenetére

    Ha fejben képben vagy és tiszteled a motort simán 600.
    Én sem motoroztam forgalomban 1 percet sem előtte és cbf600-al kezdtem. Van akit a 250-essel nem engednék ki forgalomba mert egy állat.

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

  • z123456789

    addikt

    válasz seadrone #96929 üzenetére

    Szia!

    Tavaly augusztusban vettem egy z750-et. Előtte kb volt egy babettám meg egy simsonom 15 évesen. (most már vagyok a duplája ;) ) Mindig is vonzott a dolog, de csak tavaly történt meg az velem ami a kezdő lökést adta. Októberben be is fejeztem a jogsit.
    Azért ezt vettem, mert egy haver haverjáé volt, így a megbízhatósághoz közelebb kerültem, mintha egy idegentől vettem volna.

    Szívem szerint én sem vettem volna 400-asnál nagyobbat, de mivel a motoron csak esztétikai sérülések vannak, jó vételnek számított. Egy DRZ-t akartam amúgy, amire most is fáj a fogam, de az páros közlekedésre kb alkalmatlan. :D

    Na csak azt akarom mondani, hogy úgy érzem nem lőttem fölé. Tisztelem a járgányt, tetszik (nézegetem én is :D ), sokat vezetek autóval, talán ez a rutin is ér valamit. Bizalmatlan vagyok az autósokkal, és a kereszteződésekben, de jelenleg azt mondom, jó lesz ez nekem. Nyilván a tavalyi szezonról lecsúsztam (persze azért nem bírtam ki, hogy 2-5 fokokban ne menjek 20-40 km-eket, amihez persze az is közrejátszott, hogy a kocsimat összetörték... :((( ) idén meg még sokat nem mentem, de ha tényleg azt mondod ennyit közlekedsz, akkor véleményem szerint lesz benned egy kellő szemléleti mód a közlekedésre való tekintettel, amit figyelembe véve tök mindegy, hogy 250-es vagy 600-as motoron ülsz. A perec az perec. 250-essel is tudsz menni 150-et, ugyanúgy nem fog védeni mint egy nagyobb. Meg nem is muszáj gyorsan menni. Lehet röhögni rajtam, de én marhára élvezem 100-as tempóval is az utazást. Sőt, minden percét élvezem, a váltást, a kanyarodást, lényegében azt hogy nincs körülöttem semmi, csak az a vasparipa alattam. :)

    Ruháról meg szintén annyit, hogy ha egy kicsit is kellemetlenül érzed magadat benne, MEG NE VEDD! Nekem gyorsan kellett gönc a suli miatt tavaly, arra már nem maradt annyi gempa, vettem is egy olcsó 2 részest csizmával, most árulom. :D Azóta beszereztem egy másik szettet csizmával együtt, mert annyira nem bírtam elviselni magamon. Rajtam ostobán állt.

    Ezek nem releváns tanácsok, hanem egy közel hozzád hasonló kezdő véleményei. ;)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés