Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Topiccsendőr #13350 üzenetére

    leépítik a sportosságot, az erőt, azt, ami annyira híressé tette őket. elfogytak az élről, nincsen igazi innováció, nincsen igazi fejlődés, kullogás van a konkurencia után. nem azt mondom hogy az elektronikus kormánycsillapítás vagy az abs nem szuper, de könyörgöm, hol a vtec világa... sehol, semmi. csak zöld csészelevelek vannak, meg költségcsökkentés és olcsójánoskodás.. anyám tavaly karácsonyra kapott egy új jazz-t, fehéret persze, és vele szemben állt az integrám. átsétáltam az utca túloldalára és ránéztem a két autóra. nos, 2012-ben itt tart a honda. kibaszott buszokat gyárt type r helyett, dw futómű helyett pedig torziós merev hidat... de még egy istenverte turbo motort sem tud tető alá hozni, pedig turbo korszakban is a legjobbak közt volt. és most mi van? olyan fékrendszer amire ha rálehelsz, lefejeled a túlszervósított kormányt... drámai..
    és a motorkerékpár gyártásnál is hasonló tendenciát érzek.. megbízható középszerű mainstream, csak adjunk el valamit - ez a stratégiájuk... és a minőség sem az ami volt anno.. az a szomorú hogy még így is a legjobbak közt vannak megbízhatóság terén. nekem ez gáz, mert gyerekkorom óta figyelem mit és hogy csinálnak, van pár év autóiparos pályafutásom is, nem tetszik amit látok. előre menekülés és innováció helyett cigánykodás megy.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák