Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz runner 125 #106190 üzenetére

    Volt 6db KLX250 (egyet megvett a volt "kis"főnököm, kettőt mi), a maradékon elgondolkodtam, hogy megveszem, elmegyek pár komolyabb tanfolyamra, és elkezdek olyan oktatást csinálni, mint a Honda tereptréning, meg a Hungaroring Dirt. (Halkan jegyzem meg, a videóimban mutatott vezetési tudásom nem keverendő a valóssal. Bátran meg lehet kérdezni Akár Mackót, akár Urbán Attilát, akár mást, akivel már voltam közös motorozáson. Tehát a "pont Te oktatnál" részt inkább most ugorjuk, és még valódi oktatói képzéseket is csinálnék pluszban.) A 250-essel oktatással szerintem vinném a piacot, mert mindenkinek az a baja ezekkel, hogy kis fos 125-ösökkel oktatnak...
    Viszont ha olyan céllal veszem meg a motorokat, hogy profittal eladjam, akkor alaposan kiszúrnék magammal, mert a cégtulaj nem díjazza az ilyet, márpedig még bedolgozom oda, és a havi tankolásaim (autóba és motorba együtt) simán kijönnek csak ebből. Hosszú távon tehát buknám, amit rövid távon nyerek. Közgázosként szerintem érted mire célzok ;)

    [FLAME]Amúgy meg Te is fillérb@szó vagy! Simán megvehetnéd a 40-50eFt-os haspáncélt (ha nem, akkor ne motorozz ;] ), de mégsem tetted! [/FLAME] De nyugi, én is az vagyok! Simán vehettem volna drágább gumit máshol, mégis jó érzés volt 68eFt-ért megvenni a 2 szett Michelin Tracker gumit a 4db ajándék Michelin tömlővel! És én sem fogok 50eFt-ért haspáncélt venni, pedig futná még mellette banánra is ;)
    Tudom, írásban ritkán megy át, de a fentit tessék sör mellett röhögős cinkelésként olvasni...

    (#106192) z123456789
    "majdnem 100%-ban úgy néz ki mint a Shox Speedline kesztyűje, de kb fele annyiba kerül"
    Fillérb@szó! Add el a motorod! ;] ;]
    u.i.: lásd fent

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

  • #74459392

    törölt tag

    válasz runner 125 #106190 üzenetére

    Kiprobaltam. Pontos tipusra mar nem emlekszem, de valami scott mtb, milla koruli gep volt. Szoval nem a nagyik altal hasznalt gep. Es nehez. Normal biciklizesez nehez.

Új hozzászólás Aktív témák