Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz zgospel #81739 üzenetére

    Szerintem a sisaknal nem akkora az eselye, hogy egy szep nagy gombforma beleakadjon valamibe. Amikor simoncellinek rament a fejere -asszem- rossi, es az elso kerek loccsantotta szet belul az agyat, azzal a hatalmas g vel, amivel az aszfaltra kurta, a sisak pantja elszakadt elobb, minthogy a feje szakadt volna le. Es a puszta arcboren csuszott vegig az aszfalton eszmeletlenul.
    Termeszetesen van kozkazat. De en nagyon sok motort lattam kiszakadt bukogombaval. Es nekem az a velemenyem, hogy eldolesen, nagyon lassu es szerencses kicsuszasokon kivul -ertsd 1-2 meter csuszas- nagyobb kart okoz.
    Nem kizaro ok a vasarlasnal, de ha ki van furva az idom, nah azt tuti lealkuszom. Vagy ha benne van a huto kopoltyujaban, az elso dolgom eltavolitani. Igy is alig kap utcai motor huto levegot a ventilatoroktol menet kozben.
    Eddig mindig eszrevettem, ha estek motorral, nem gondolnam, hogy el lehet rejteni az olyan hibakat, amik tenyleg szamitananak. Amugy meg szerintem szarul is nez ki a bukogomba.

    De masnak attol lehet meg :D

    [ Szerkesztve ]

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák