Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Outlander

    őstag

    Az én véleményem az, hogy itt sokan nem látnak túl a márkán / saját életvitelén...

    Most megint a bukósisakos témát tudom felhozni, mikor egy negyed annyiba kerülő bukósisak több/jobb pontot kapott a teszteken, mint az adott márka/típus...
    És az olcsóbb, de jobb akkor is "szar vót", mert nem az X márka volt, ahol ugye megfizeted az ezt meg azt meg azért mégis csak egy X márka ez... ész érv nem volt a drágább mellett, kb csak annyi h menőbb.

    Vagy pl a napokban, a milyen motort nézegessünk témára is... jöttek egyből a hsz-ek, h 50.000 km felett csak bontószökevények vannak, meg izé meg hozé...

    Nem vagyunk egyformák, én pl azért kezdek / kezdtem motorozni, h a városi dugókat és hülyéket kitudjam kerülni és 1-2 órával hamarabb érjek a céljaimhoz..

    Ehhez ugye egy semmi extra motor megteszi... semmi extra ruhával.. mert "csak" város, csak munkába járásra.. tudom, bicajon is meg lehet halni... de milliós ruhában is.

    Míg megint csak más pl autópályázik, nagy sebesség, hosszú utak, nagyobb a veszély stb stb..

    Míg megint csak más, beöltözik x százezres/milliós rucijába és rápattan az X milliós gépére semmi másra csak vagánykodni.. h megteheti.

    Szerintem erről a témáról elég is volt ennyi ....

    Végszóba csak annyit, hogy mindenki a saját szintjén nyomorog... jelentsen ez bármit is.

    Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Új hozzászólás Aktív témák