Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz TommyGun #31193 üzenetére

    Nem csak neked...
    Múlt héten voltam röviden Angliában, pár fokkal van több, az ég szürke helyett csak felhős időnkénti napsütéssel és időnkénti enyhe szitálással, még vígan járnak a motorosok...

    Tüzi: hja, más. Jó munkát, aztán majd postolj te is képeket az ottani viszonyokról, ha már van gép :) Olyan ismerősöm is van, aki ott dolgozott, örömmel gondolt vissza rá, biztos jó hely az is.

    S hogy mennyire más külföldön, épp ezen sírok most:
    a hétvégén indulok el pár érdekes helyre. Rendeltem egy új fényképezőgépet Angliából 11.-én. Angliában vidéken délután f5-kor adták fel, este 10-re már a londoni logisztikai központban volt, másnap hajnal 5-kor meg már gépre tették. Ez hatékonyság, ez szolgáltatás.
    Németországban már elkezdtek egy kicsit tökölni, számomra érthetetlen okokból 3 helyen is megállt (egyáltalán minek állt meg Németországban) és várakozott; de ott is átment az országon másfél nap alatt.
    Na de aztán...

    Nurnberg, Germany
    01/17/2014
    10:56 P.M.
    Departure Scan

    Vecses, Hungary
    01/21/2014
    6:00 A.M. Arrival Scan

    Vecses, Hungary
    01/21/2014
    6:30 A.M. Destination Scan

    Vecses, Hungary
    01/21/2014
    8:45 P.M.
    Your package encountered a delay at the UPS delivery facility. We expect delivery to be postponed by one business day.

    Németországban pénteken gépre adták, Mo-ra szombaton érkezhetett meg. Hétfőn semmit nem csináltak. Kedd reggel végre bevételezték. Gondoltam aznap kiszállítják a csomagot, de nem. "Fennakadás" státuszba rakták. Ma reggel is még "Fennakadás" státuszban volt bármilyen update nélkül, felhívtam őket. Nem találják a csomagom. 24 órán belül visszahívnak, ha megtalálták, ha nem. Én meg szombaton utazok.

    Szóval Angliában vidékről Londonba viszik és repülőgépre teszik délután f5-től másnap hajnal 5-ig.
    Magyarországon szombattól szerdáig nem csak nem szállítják ki, de még el is vesztik. :W

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák