Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zgospel

    őstag

    válasz JoinR #129260 üzenetére

    Szerintem nyugodtan ki lehet menni túraenduroval is pályázni. Nincs szembeforgalom, nincsenek sár vagy kavicsfelhordások, széles a pálya, nincsenek úthibák, csak előre kell nézned, kitapasztalhatod milyen a rendszeres intenzív fékezés, jobban döntheted a motort, szerintem csak előnye van.
    Euroringen rendszeresen láttam egy 1200-es Triumph Tigert, 1:30-1:32 köröket ment túragumival, ami ebben a kombinációban egy elég jó idő.

    Egyáltalán nem kötelező a sebességet és a köridőt hajszolni, de azért az elvárt, hogy ne konstans gázon 60-nal gurulj körbe körbe kiszámíthatatlanul hülye íveken :D
    Ezen kívül akadály biztosan nem lennél. Kiszámíthatóan a normál íveken kell motorozni és akkor a mögötted jövő megoldja ha előznie kell, neked csak előre fele kell figyelned.

    Láttam már nem egy embert full pályamotorral, slick gumival akik 60-80-nal mentek körbe-körbe az Euroringen a pálya közepén. Se íveket, se féktávokat nem használtak. Na ez veszélyes a pályán mindenkire.

    Egyébként meg egy S1000XR az teljesen kompetens motor akár rendszeres pályázáshoz is :D :D

    https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Új hozzászólás Aktív témák