Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bayarena

    aktív tag

    válasz Geresics #128228 üzenetére

    Egyet ertek, miert ne lehetne errol beszelni.
    Az en velemenyem az, hogy az igazsag valahol kozepen van, vagyis az is igaz, hogy felelotlenseg ilyen gyorsan menni, hiszen ha hirtelen van vmi varatlan szituacio akkor ott akar legyilkolhat egy artatlan csaladot is. Viszont masik szemszogbol nezve legyunk oszintek, a mai motorok mellett nem lehet mast csinalni, ugy ertem, hogy ha valaki vesz egy 600as vagy ezres motort 100-200 loerovel akkor azzal ez fog tortenni, aki azt mondja, hogy 60al cammog az hazudik. Lehetetlen nem gyorsan menni, es ilyen szemmel nezve Xero azert nem durvult annyira, nem volt a korulmenyekhez kepest tul bevallalos.
    Mondhatni ilyen teljesitmenyek mellett ez egy korrekt motorozas volt.
    Abszolut nem a Dodor kategoria, vagy az az elmebeteg kategoria aki pesten megy ennyivel.
    Szoval szerintem ez egy olyan szituacio amit innen is meg onnan is lehet nezni.

    Az emberek ilyenek, ezt a gyartok is tudjak, megis 200 lovas motorokat meg lassan 600 lovas 2 tonnas SUV-kat gyartanak. Szerintem ez nagyobb felelotlenseg. Foleg, hogy nincs tanfolyamhoz kotve.

    Szerintem ha a "problema" megoldasarol is kene beszelni, akkor nem lenne ordogtol valo, hogy egy bizonyos teljesitmeny szint folott kotelezove kellene tenni a megfelelo vezetesteknikai treninget.

Új hozzászólás Aktív témák