Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duni84

    aktív tag

    válasz Pocee #125876 üzenetére

    még a 2000-es évek elején volt, hogy több helyre kellett volna menni egyszerre menni, mert nem volt végtelen számú esetkocsi (most sincs végtelen) és mi bizony klotgatyában taknyoló motoroshoz mentünk. ha ő csak simán egy farmert felvesz induláskor és becsatolja a sisakját, akkor odaértünk volna időben a másik esethez, miközben ő mérgelődik, hogy lezúzta magát és a motorját. de az emberünk induláskor úgy döntött, hogy az ő dolga, hogy miben motorozik. nos, aznap is mástól vette el az ellátás lehetőségét. ebből az irányból is érdemes belegondolni néha. nem para, a flipfloposért is kimennek még most is, csak addig másvalaki meghal, miközben az ilyen amatőr láblengetők, meg asszonyverőben motorozók 1-1 "nem adta ki" esete néha másvalaki életébe kerül, pedig egy fél perces mozdulattal elkerülhető lenne, hogy mentőt kelljen hívni hozzájuk. nyilván több ilyen eset is volt a történelem során, bennem elég mély nyomot hagyott az ilyen elkerülhető esetekből adódó már nem kell sietni érzés. írom ezt úgy, hogy időnként én is rövidgatya-póló kombóban mentem a munkahelyemre városon belül, meg nyilván minden nélkül ülök fel a motorra szerelés után a ház előtt lefutni a tesztköröket.

    rövid verzió: engem azért szokott zavarni, ha valaki "felelőtlen", mert megnöveli az esélyét, hogy valakitől egyszerűen elvegye a segítség lehetőségét azzal, hogy lefoglal 30-40 percre akár csak egy esetkocsit. legalább direkt ne növeljék már a hülyék a kockázatot!

    #metszéspontok

Új hozzászólás Aktív témák