Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zgospel

    őstag

    válasz Geresics #119466 üzenetére

    Senki nem mondta hogy kérjél bocsánatot, és senki nincs felháborodva sem semmin.

    Megnéztem ezt a videót is: a jól belátható kanyarban ahol száz méterekre ellátva sem jön senki, bemegy a felezőre, picit át is lóg, ez az az óriási probléma? Ha a szűkebb és/vagy nem belátható kanyarokban csinálná akkor teljesen érteném, hogy mi a bajod, de amiket itt látok abban az ég világon semmi nincs.

    Ha a jól belátható úton 190 fölé húzhatom akkor az miben más mint egy ilyen viszonylag enyhe ívű és hosszan jól belátható kanyarban kicsit belógni?
    Ha túramotorral megy valaki tempót a kanyarokban akkor az rendben van, ha sportmotorral akkor meg nem?

    A versenyzős kérdésre sem válaszoltál igazából semmit. Fattyu videója egy átlagos daily commute Budapesten, nem értem hogy mitől lenne releváns.

    Engem egyik sem zavar konkrétan, de két nagyon hasonló esetnél az egyiken ki vagy akadva a másikon meg nem, és ez mi ha nem kettős mérce? :D

    A GoBike magazin alapvetően egy TV műsor. Azok a szponzorációk nem csak a reklámról szólnak, hanem a számlagyártásról is.

    https://www.flickr.com/photos/zpapa/

Új hozzászólás Aktív témák