Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    a mai futamokat ha valami f1 fanatikus végignézte, asszem könnyen tökön szúrhatja magát és felgyújthatja imádott sumaheres posztereit meg makett autóit :))
    ekkora derbiket, huhh, volt nemulass mindhárom bagázsnál.

    125
    luthi csúnyán elporolta a mezőnyt, nem semmi, 18 éves a srác
    talma viszont megszívta már megint:( időmérőn buknak előtte, ezzel teljesen elrontotta az irőmérőjét, aztán versenyen két sárga zászlós előzés, ebből csak simoncelli kapott büntit, de ez is vicc, hogy cska egy hellyel, az összes helyet elkellett volna venni tőle amit megszerzett, a spanyol detto. nem kicsit lehetett ideg talma a sityak alatt.
    a 6ik hely azért nem rossz! meg imi helyezése se :)
    viszont ami feltűnt, hogy talmának most vagy megint futómű problémája volt, vagy egyszerűen a motorja még mindig nem az amivel kallio ment, egyszerűen úgy elhúztak mellette egyenesben hogy azt fájt nézni :(

    250
    pedrosa egy jéghideg szuperszámítógép, soha nem lehet leírni, ahogy kivárt, aztán rontott..
    jövőre gp-ben van.

    gp
    borzalmasan nagy futam volt, ráadásul végre újra igazi sportszerű de nagyon kemény meccsek voltak, jó volt látni hogy gibi és rossi még mindig tiszteli egymást és kezet fogtak a végén, erre nagyon szükség volt.
    gibi második helye saját maga számára felér egy győzelemmel, mert most is kiderült, hogy egyedül ő képes tartani az iramot rossival. ennyire lecsúszva ilyen köridőket motorozni és így feljönni rossira, bevallom, leírtam, nem számítottam erre. valszeg nagyon nagyon jót tett neki ez a hajrá és hogy ekkorát szárnyalt, újra lesznek a nagy viadalok :)
    edvárdz a harmadik szezonjában végre az eddigi legjobb időmérője után újra dobogóra állt, gratula neki, megérdemelte. mikor a randy meginterjúvolta, bevallota, hogy esélye sem volt tartani az iramot, különben bukott volna. laguna seca-ban viszont ő a favorit nálam!
    max. a jó isten se érti ezt a csókát, egyszerűen nem értem, hogy hogy lehet valaki időmérőn ilyen pocsék, aztán reggel bemelegítőn majdnem kórházba küldi magát, futamon meg beinjekciózva, szétütött háttal ekkorát motorozik.. jó lenne ha végre összeállna már a kép és tényleg konstans hozná minden pillanatban a formáját, ez a mai ötödik helye egyértelműen egy kisebb győzelem volt számára, csak így tovább.
    nicky. szerintem egyszerűen elfárad a srác futam alatt.
    melandri. meglepetés továbbra is a srác.
    suzuki, dukáti, kawa még mindig a futottak még kategória sajnos :(

    madárcsicsergés:
    jövőre megvan két páros, gibi-pedrosa és nicky-melandri.
    vagyis max-nak már csak pons csapatában lehet helye a hondán fog ülni, valszeg barros mellett, béjlisz meg megy a levesbe

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák