Új hozzászólás Aktív témák

• #70869248

törölt tag

válasz Face8814 #9038 üzenetére

hát én nem :D ...nekem a MotoGphirek.hu-s kiemelés pláne nem, nálam olyan polcon van Edu' hogy rajta még csak elvigyorodni sem tudok, vele bármikor, de a kárára...legyen az akár csak egy szellemesnek tartott megjegyzés, nem.
    Edwards-t nagyon kedvelem, olyan természetes figura amilyen mindig is volt..és mellette óriási motoros.
    Brusztolt végig a karrierje során, 1996-ban már Suzuka 8h-t nyert(Haga-val), harcolt SBK-ban a Ducati fölény idején Honda-val, nagyokat meccselve elhozta a WSBK bajnoki címét egy olyan évben aminek szinte minden futama ajándék volt a rajongóknak. Szó nélkül vette hogy Aprilia-ra ültették a MotoGp-be érkezve (WSBK bajnoki cím után, Suzukai 8h győztesként)...
    Nyomta Rossi mellett is..
    ..és mindig öszinte vidám arc.

Nehezen veszem Rossi-tól (Burgess-től) a Texasi Tornado csak gyenge szellő stílusú megjegyzést. Pláne hogy én Rossi-t egyáltalán nem tartom jó fej fickónak...Edu'-t viszont igen.

Na de mindegy, ez a saját véleményem...arra a részre érzékeny voltam, bár nem adtam hangot neki (MotoGphírek-n). :)