Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Face8814

    őstag

    válasz Motion_Blur #8890 üzenetére

    A kisebb kategóriákban elért eredmények alapján.
    Ő spanyol. Ha világbajnoki címre reálisan esélyes pilóta lenne már korábban egy jó szerződést kellett volna kapnia 125-ben vagy 250-ben.
    A pilótamegfigyelők vadásszák a jobbnál jobb fiatal tehetségeket. Ha ezek ráadásul spanyolok vagy olaszok sokkal könnyebb dolguk is van. Persze a megfelelő anyagi háttér sem árt, de véleményem szerint kétféleképpen lehet bejutni mostanság a MotoGP-be.
    Egy megfelelő anyagi háttér és kis, közepes vagy nagy tehetség, illetve szerényebb anyagi háttér, de hatalmas tehetség! ( persze ezek kombinációja is elképzelhető :DDD )
    A hatalmas tehetségeket pedig ismerjük, ....... :K

    Végre a Fiat-Yamahára is felkerültek az új fotók. Íme Rossi sisakjáról egy jobb kép:[link]
    A magyarázó szöveg a szamárra Rossi "szájából" a következő:
    "...Az pedig, hogy a sisakomon miért pont egy szamár van? Nos, mivel itt nálunk Olaszországban, ha valaki irtózatosan hülye hibát követ el, akkor arra azt szokták mondani, hogy szamár. Mivel én Indianapolisban valami ilyesmit tettem, ezért úgy gondoltam, hogy most egy csacsit festetek a bukómra."

    [ Szerkesztve ]

    Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Új hozzászólás Aktív témák