Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • jss

    aktív tag

    válasz jojojo #30 üzenetére

    Ma vettem egy LG Flatron 775 F 17'' -os monitort, használtan.
    Érdekes foltok vannak a képernyőn . Egyrészt ujjlenyomatok, másrészt, mintha valamilyen folyadék appró csöppjei rászáradtak volna. Azt mondta az emberke aki eladta, hogy ő azért nem tisztította meg idáig a monitort, mert volt korábban egy hasonló LG Flatronja ugyanilyen tünetekkel, azt monitortisztító spray-el letámadta, de rosszul sült el, mert a védőréteg is lejött a monitorról.
    Igazából komolyan félek attól, hogy hasonlóképpen járok, ezért még vizes papírzsebkendővel sem nyúltam hozzá egyenlőre.
    Tud -e valaki olyan tuti módszert mondani (írni), amit Ő MÁR KIPRÓBÁLT EGY ILYEN, VAGY HASONLÓ MONITORON ÉS AZ BEVÁLT?
    Ötletem nekem is van sok, olyan nyilatkozzék, akinek tapasztalata is van ilyen moncsival!
    (most bevágtam a szigort...):DD
    Ja, és lehet -e, hogy az a sok apró kis folt nem is rászáradt, hanem valamilyen gyártási hiba?

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    Zuhanó repülővel süllyedő hajóra esni...

  • jss

    aktív tag

    :D
    Köszönöm szépen a sok jótanácsot, de az igazság az, hogy közben elöntött a bátorság, és egy darab nyálas klozettpapírral végigdörgöltem a képernyőt, majd nedves pamuttörölközővel finomítottam rajta.
    Fényes siker!!!:C
    Úgy döntöttem, palackoztatni fogom a nyálam, és eladom, mint monitortisztító folyadékot.:DD

    Zuhanó repülővel süllyedő hajóra esni...

Aktív témák