Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sparks

    senior tag

    Olaszoknál töltöttük az elmúlt 5 napot. Vettem TIM sim kártyát (szinte minden 2.-ik utcában van boltjuk). Bementem a boltba, mondtam angolul, hogy szeretnék egy sim kártyát netezésre. Elkérték az igazolványom, pár percig írogattak, megkérdezte, hogy hány napig maradok, mennyi adat kellene. A lényeg: van egy olyan csomagjuk, ami hetente 5 EUR és 500 mega netet tartalmaz, ha ez elfogy, akkor korlátlan marad, csak belassítva. Az egészért fizettem 15 eurót, ebből az aktiválás 5 euró és további 5 euró a heti netem. Gondolom valami adó féle még rá mehetett, mert 4,39 EUR maradt a kártyámon. A térerő mindenhol jó volt, még a vonaton Milánóból-Genovába is, bár ott sokszor lement EDGE-re, de elviselhető volt. Ahol nem volt HSDPA (H+) ott azért általában EDGE elérhető volt, GPRS (G) felirat nagyon ritkán fordult elő. Még a genovai sikátorokban is szépen működött, elégedett voltam vele. Most pedig regisztráltam a weboldalukon (csak olasz nyelvű, de a google átfordítja angolra, úgy már érthető minden) és ott látom az összes adatom, a felhasznált adatmennyiséget is, illetve deaktiváltam a heti netet.

Új hozzászólás Aktív témák