Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz vvrobi #2814 üzenetére

    Alapvetően igazad van és osztom is a véleményed. Ha visszaolvasol a hsz. -eimből, szerintem világos, hogy dobnék egy lapát földet a Rockchip koporsójára. De az ideológia, a jog és a piaci érdekek útjai a legritkább esetben haladnak azonos irányban. Ez különösen érvényes egy olyan árérzékeny országra, mint a mienk. Erről szerintem Lifeforce tudna hiteles infókkal szolgálni. Egyetlen kereskedő sem engedheti meg magának, hogy a piac szelével szemben pi...ljon. De mondok mást. A többihez képest szerintem ez egy nagyon békés, szakmaias, jó hangulatú topik. Amikor Bob felvetette, hogy petíciót kéne benyújtani a Rockchipnek, akkor javasoltam, hogy fogjunk össze, gyűjtsünk aláírásokat és "nyújtsuk át" együtt. Nem abban reménykedtem, hogy ettől az RK álláspontja megváltozik. Inkább azért gondoltam jónak, mert ha egy ilyen pici piacról sok aláírás érkezik együtt, az egy összetartó közösségre utal és mindenképpen jó dolog, ha ez feltűnik a legnépszerűbb miniPC -s developer fórumon. Tudod hány reakció volt az ötletemre? Zéró. Ennyit az ideológiáról. Egyébként milyen koreai kütyüre gondoltál?

Új hozzászólás Aktív témák