Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pool_

    tag

    válasz zsiz #9592 üzenetére

    Én is próbáltam ilyen elosztóval régebben, ugyanez volt a szitu. Ha átkapcsoltam, akkor általában visszakapcsolásnál nem volt kép a kütyün. Szerintem ahhoz lehet köze hogy elveszti a hdmi a céleszközt, és nem érzékeli hogy hozzá van kapcsolva valamihez, mert ez a switcher nem standby-ba teszi az eszközt, hanem full lekapcsolja a nem használt hdmi port összes lábát. A HDMI porton alapból 5V van, és mivel ezt nem érzékeli a cucc, gondolom ezért lefagy, vagy csak kikapcsolja a kimenetet és nem áll vissza utána.
    Nincs köze az android tálcához, hisz tökmindegy hogy le van húzva vagy nem, a kimenet akkor is ugyanaz marad, az is csak egy ugyanolyan képelem mint a többi.
    Szerintem nincs megoldás, maximum ha ki debuggolod a hibát logcat-el, és megoldod magad. Ha egyáltalán meg lehet.
    Azt látni kell, hogy az android mobil eszközökhöz van, ahol a kijelző fix. Az hogy a kicsi kínai programozott egy drivert a hdmi vezérlőhöz, még nem jelenti azt hogy fel is készítette minden eshetőségre)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák