Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    válasz üszök #62118 üzenetére

    Ez mind egyéni döntés kérdése.
    Persze én is vehettem volna karbis Jetforce-ot, de ott főként az ár döntött. Mindenképpen Jetforce-ot akartam, mert megtetszett, de mindegyik karbis ára 200 felett volt. Sok injektorost megnéztem és ez volt a leg kedvezőbb az árat és állapotot, valamint a szállítást tekintve.
    A Speedfightomba összesen 180000 körül öltem bele (a 60000Ft-os vételárat is számolva) és soha nem volt igazán jó és valami mindig lepukkant benne átlag 500Km-enként. A leghosszabb, amit nagyobb beavatkozás nélkül kibírt az 1800 Km volt. A Jetforce-ba - a vásárláskori főtengely felújításon kívül - soha nem kellett mélyen belenyúlni.
    Ami belenyúlás volt (pl. varió) az is inkább csak karbantartási, vagy én akartam valamin változtatni.

    Ki kell fogni egy olyan Ditec-et, amit rendesen karbantartottak. Saját meglátásom, hogy ezeket blokk szinten nem lehet széthajtani. Az enyém is azért volt hajtókar csapágyas, mert az előző tulaja száraz olajtartállyal ment haza vele.

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák