Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mumtaz

    senior tag

    Na szóval. Még mindig furcsaságok vannak a Jetforce-al.
    Most már össze is foglalom.
    Az alap adatok: 8500-as max. fordulatszám, gyárilag 8 grammos görgők, stb...

    Hónapok óta úgy jártam vele, hogy álló helyzetből indulva kicsit megindult, majd nagyon lassan gyorsult kb. 60-ig, majd kicsit lehetett érezni egy kicsi "meglódulást" olyan 75-ig. Ez a vége. Indulástól végig 8000 környékén pörgött. Az ideális fordulatszám - ahol lenne nyomaték - kb. 6000 és 7000 között van. Vettem bele új szíjat és görgőket, de ugyanez volt a helyzet. Sőt, a végsebessége vissza esett 68 környékére. Tettem bele egy gyengébb kontrasztot, de szintén ugyanúgy megy. Nem változott semmi.
    Tegnap vettem bele egy Doppler SX86 kuplungot (hátha a kuplung csúszik) és egy Tun'R varioszettet. Ebből mindent bele raktam (sárga kontrasztrugó, varió, hüvely), bár görgőknek azokat a 8 grammos Malossi görgőket tettem bele, amivel eddig kb. 200 Km-t mentem.
    Az eredmény: picit jobban gyorsul úgy 40-ig, de a végre éppen eléri 60-at. És még mindig szinte indulástól kezdve 8000-en pörög.

    Nem tudom, mit csináljak. Tegyek bele még gyengébb kontrasztot, vagy még nehezebb görgőt? Gyárilag 8 grammos görgők valók bele.

    -=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Új hozzászólás Aktív témák