Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r-chee

    őstag

    válasz Tothgera30 #14098 üzenetére

    Kuplungrugókkal is megpróbáltam volna játszani, de rendelésem után elfogyott a raktárkészlet belőle ott, ahol rendeltem. (Gyárihoz képest csak azzal egyforma vagy erősebb rugó létezik nem, utóbbival pedig magasabb fordulaton fog a kuplung nemde?)
    Leszedtem amúgy kuplungot egy általam készített speckó szerszám segítségével. Nem túl veszélyes szétszedni a kuplung-kuntrasztrugó-hátsó tárcsák egységet? Ránézésre úgy tűnik, hogy anyát lelazítom, aztán minimum leveri a vakolatot a leugró kuplung :D. Nem vészes, vagy van valami technikája ennek?

    "ott valami el van kopva vagy csere érett" - Mire gondolsz? Variátor-külsőtárcsa, kuplung-hátsó tárcsák?
    Kuplung-hátsó tárcsák tengelye lecsupaszítva kicsit lötyög amúgy, de feltéve rá a cuccokat, feszes ékszíjjal nem, meg azt meg is vezeti deknifedélben egy bronz persely.

    (Bocs a sok hülye kérdésért, de lehet, hogy más is hasznát veszi a rájuk adott válaszoknak :B )

    mocsanisi: Nem lehet, hogy gyújtás körül van a gubanc, mondjuk kilazult/elmozog a gyújtás alaplap?

    [ Szerkesztve ]

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák