Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz syler123 #41852 üzenetére

    Miért nem veszel egy használt, pimpelt gépet? Lehet hogy sok fejfájástól megkímélnéd magad és még olcsóbb is lenne.

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

  • JulianSinulf

    senior tag

    válasz syler123 #41852 üzenetére

    Az, hogy te így jártál, nem jelenti azt, hogy akár a nyomtató, akár a cég annyira rossz lenne.
    Én is jártam már hasonlóan olyan céggel, ami a nagy elégedettségre alapozva tolja a hirdetéseit.
    Rendeltem két ugyanolyan visszaküldött monitort, majd 3 napig kuss volt. Akkor írtam nekik, mire visszahívtak, hogy bocsi, rendszerhiba, csak az egyiket tudják postázni, a másikat másnak adták el. Megkérdezte, hogy kérem e, mert már a kiadónál van.
    Miért kellett erre 5 napot várnom!?! :W Ha észreveszik, azonnal értesíteni kellett volna!
    Na mindegy, visszamondtam és helyette ugyan innen rendeltem 3 vadi újat. Gond nélkül megérkeztek.
    Itt sem ajánlottak fel semmit, ez nem így működik.

    A jónak tűnő ajánlatokról lehet, hogy azért maradsz le, mert sokat tökölsz. Nem szabad. Ha mégis így teszel, azt jelenti, hogy nem is akarod te azt annyira és csak a mi szórakoztatásunkra és az időd eltöltésére jársz ide. Vagy mazo vagy ;)
    Volt, hogy én is lemaradtam jónak tűnő ajánlatokról, mert nem cselekedtem azonnal. Úgyhogy megtanultam, hogy nincs várakozás. Így lett anno az elsők között 500€-ért PS5-öm. Meg egy nagy adag mázlival, hogy pont éjszakásban dolgoztam és az okostelefonnal meg tudtam rendelni. Ha vártam volna míg hazaérek, akkor vagy feláras lenne vagy nem lenne. Viszont ezért is van okostelefonom, hogy ilyeneket meg tudjak lépni.
    Már pár hete szemeztem egy monitorral. Amikor raktáron volt, akkor olyan 1900-at kértek érte. Mondom, nem veszem meg, majd megy úgyis lejjebb, volt már 1760 is. Ehelyett 2300 lett és közben el is fogyott. Minden nap ránéztem az oldalra. Úgy 6-7 nappal ezelőtt lett egy raktáron 1800-ért. Gondolkodtam, hogy mi legyen, várjak vagy vegyem? Majd rányomtam a vételre. Pár óra múlva frissült a rendszer és megint 2300 volt és nem is volt raktáron. De előrendelhető volt és az oldal szerint 8-an elő is rendelték. Viszont a monitor még a múlt hét szombaton megjött, 1800-ért.

    Ha megbízható céget akarsz és megbízható nyomtatót, akkor vegyél Prusa-t. Drága is és lassú is, de nem lesz vele gondod és bár én csak hallomásból tudom, de jó a szerviz ügyintézés is. Nekem jól működött a nyomtatójuk, így nem kellett igénybe vennem a szervizt.
    A Bambu-nál is működik a szerviz, immel-ámmal. A te auráddal én nem vennék bambu-t. Az enyémmel sem kellett volna vennem, görbe ágyat is kaptam. Kettőt is.
    Bambu-nál is gondolkodtam, hogy mikor vegyem. Azt írta az oldal, ha "most" rendelem, akkor 1 hónap múlva raktárban lesz kiszállításhoz. Gondoltam megvárom, míg lesz készlet a raktárban és akkor rendelem. Fél hónappal később azt írta, hogy, ha "most" rendelem, akkor 1 hónap múlva lesz raktárban. Szóval megrendeltem azonnal. Asszem 1 vagy 2 hétre rá megérkezett, szóval nem kellett 1 hónapot várnom.

    10-20€-kon meg tök fölösleges felhúznia magát az embernek. Így nem is kell nézelődni, mert csak ideges leszel és nem veszel semmit. A piac ilyen. Jelenleg nagyon is. Túl sok mindenre rákenik az áremelést, mi meg szívunk és nem tehetünk ellene semmit, max nem vesszük meg. Majd megveszi valaki más.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák