Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz Joshi #37329 üzenetére

    Eredeti méretében el sem fért volna az Ender 3V2-n, így valójában 75%-os méretre zsugorítottam. Igen, a hasa a legkritikusabb, ezt jól látod, emlegeti is a tervezője, de elmondása szerint nem vészes, kis utómnkával könnyedén javítható (csiszolás, esetleg festés, ha igény van rá).

    Itt egy timelaps egyébként a sikeres nyomtatásról: Type A Machines - 3d printing timelapse of Christmas deer model
    (itt látni is, hogy a hasa hagy némi kívánni valót maga után, de nem vészes, könnyen korrigálható egy kis utómunkával).

    A hűtésem azért bízom benne, hogy nem kevés. Ez egy Noctuákkal moddolt hűtésrendszer (100%-on megy a tárgyventi az első layer után), ... sőt, mostanába nagyon bosszankodok, hogy a nyomtatás végeztével alig tudom felszedni a tárgyakat és nagyon sokat gondolok arra, hogy itt lenne az ideje cserélni a gyári fejet, a fekete raszterhálós Crea üveglapot, mágneses tárgyasztalra, PEI-re, ... nem tudom, de pici elemeknél rémálom "felkaparni" a nyomtatást, vékony alakzatok van, hogy el is törnek a sok szenvedés után... de persze tény, hogy most itt ez a négy kicsi lábikó nem túl nagy felületen áll és benne van, hogy a bal hátsó nem volt elég stabil, +ha az emlegetett Z lift nem volt meg, akár bele is akadhatott a nozzle a tárgyba(?)

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák