Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Joshi #19204 üzenetére

    Köszi az infókat. Igen a Kosselt is néztem, de a Predator azért egy más kategória a tesztek alapján (ez mondjuk nem zárja ki ettől függetlenül a Kosselt sem nálam). Konkrétan nyomtatóépítési tapasztalatom nincs, de CNC marógépet és lézergravírozót építettem már, szóval a mechanikai részével biztos megbirkóznék (csak sajnos időm nincs rá, egyelőre inkább a "készben" gondolkodom). Van egy félkész tervem egyébként nyomtatóból, aminek az Ender 5 volt a múzsája, ehhez is szinte mindenem megvan a profilokon kívül... ;)

    (#19206) kzkz: hát igazából csak az "ilyenem még nem volt" életérzés hajt. :DDD Most a 3d nyomtatás amúgy is háttérbe fog szorulni egy kicsit szóval nem gond ha nem egy "tökéletes" gépet veszek. Már nem kell sok minden a CNC marógépem befejezéséhez, múlt héten jött meg az összes 90x90-es és 80x80-as alumínium profil, a 20-as lineáris sínek és a golyós orsók, szóval most annak a befejezése lesz a prioritás. Már csak keresnem kell egy másik CNC-st aki legyártja nekem az oldalpaneleket, mert az első verziós gépemmel való szívás után (idő...) még egyszer nem állnék neki oszlopos fúrón, még ha a végeredmény anno jó is lett...

Új hozzászólás Aktív témák