Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz Dzsekó #64530 üzenetére

    Koszi az ismetelt valaszt.

    Hogyne volna ajánlott az Ultrastar. HGST-k még midig a legjobban vannak összerakva.
    Csak ahogy nézem elmentél WD vonalon, már nem akartalak megzavarni. :D
    Ja, nem, bocsi, akkor kisse felreertheto voltam, az egy eves hsz-amire valaszoltam, az meg mindig el, mint alap szituacio, Ultrastar vs Black, azert kerestem azt ki, es valaszoltam arra, h kicsit segitsen. Ugy latom, akkor ez nem jott ossze. :D

    Purple helyett vehetsz Seagate Skyhawk-ot is (Purple megfelelője). ;)
    Gondolom, nem emlekszel, de rossz tapasztalatom volt Seagate-tel, sz'al ha lehet, azt skippelnem. Lehet, csak en jartam ugy, h pont veletlenul gari utan par nappal kezdett el hirtelen, minden elojel nelkul doglodni, ezert is keresek 5 ev garosat, ha lehet, vagy hosszabbat.

    Noti HDD 5400RPM jóval lassabb, ráadásul ott a rendszer is arról fut, ha nem tévedek.
    aaa, dehogy is, ki is tepnem a hajam, NVMe-m van a laposban is, mellette az 5400-as laptopvinyo. Es lassu, amikor a vinyon matatok, amit mindennap csinalok tobbszor is. Mondjuk most hirtelen azt nem tudom, h 5400 vagy 5900, bar a lenegen nem valtoztat.
    Vagy 8 eve SSD-zek, a 7200-as HDD is tetulassu lenne nekem rendszernek. :D

    Az SSD legyen jó (Intel ipari és Samsung én mást nem veszek) ettől több függ, mint az 5400RPM vs. 7200RPM tároló között.
    Az 860 EVO lesz, ugy nez ki, azzal nem lesz gond.

    Gold és Red Pro fw-ben biztos különbözik, de pontosan nem tudom mi a különbség.
    Semmi gond, nem hinnem, h nagy a kulonbseg koztuk.
    Mondjuk ez ugy van elnevezve, h Enterprise HDD, meg az egyik kepen aszondja, h Powered by Ultrastar, szoval lehet, h egy atcimkezett Ultrastar? :F

    Igen, a haz bugatasa egyedul, amitol tartok, de amig nem lesz meg a haz es a vinyo, es nem szerelem be/tesztelem, addig nem fogom tudni megallapitani.
    Ket ilyen Gold vagy Ultrastar RAID 0-ban lenne a legjobb, csak az meg kicsit koltseges. :D

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák