Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belinho

    senior tag

    válasz marinea2 #6287 üzenetére

    Elég baj, hogy te osztod a másikat, mikor nem is értessz hozzá!
    Jobb lenne, ha picit utánnaolvasnál a témának, mert csúnyán félrevezeted az embereket!
    Nem egy Radeon és NV-s kártyám volt már, nem egy játékkal játszottam már!
    Ha csak Radeonod van, akkor fel se tűnik, de ha ugyanazt a játékot megnézed egy Nvidia kártyán meg fogsz lepődni! Nem minden játéknál jön elő, vagy nem annyira látványos de ahol van, ott marhára idegesítő!
    A Tube tele van ilyen videókkal !
    Itt egy friss teszt a microstuttering-ről!

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz marinea2 #6287 üzenetére

    Én,aki nem csak a képi grafikonok alapján értelmezi a kártyákat és az interneten,hanem kipróbálta őket és úgy mondok véleményt! Képzeljétek el,hogy nem a levegőben okoskodok,de ezt felesleges vitatnom még akkor is ha tényleges bizonyítékot mutattok,vagy ha bejöttök hozzám a munkahelyemre mert van itt egy pár túl okos emberke aki mindent tud! Gondolok ebből kifolyólag a HD7750 vs GTX650 kártyák különbségére. Igen is stabilabb kártyák játék szempontjából az Nvidia kiadások csak sajnos meg kell őket fizetni még ha tesztek nem is mutatják. Viszont én szívesen megmutatom bármikor,ha bejöttök hozzám! Fent tartom azt a kijelentésemet,hogy a GTX650 el kellemesebben lehet játszani,mint egy HD7750-el!

    Jelenleg HD7750 OC-kártyát használok,és már akkor GTX650-em volt,mikor még a legfrissebb újdonságnak számított és ezek az okos emberek még szte hírből sem hallatok felőle! ;) Így is próbáljatok meg hazudtolni,hogy sokkal jobban laggolnak a Radeon kártyák. Ez tény és való,és míg ti a internetes tesztekből okoskodtok,addig én elő szemtanúja vagyok ezeknek az eseteknek!
    A Témát lezártam,aztán okoskodhat továbbá is a Marika meg a Bucika,ezeken kívül meg majd eldöntik a kedves fórum olvasók,hogy kire hallgatnak!

    Radeon kártya mellet,viszont a kevés fogyasztása és a szebb képmegjelenítése miatt döntöttem!

Új hozzászólás Aktív témák