Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti05

    őstag

    válasz #65675776 #3536 üzenetére

    Írtam egy szép, teljes hsz-t, de beütött valami gebasz, úgyhogy írhatok még1x...

    Nem tudtam, hogy jár hozzá. +1pont :)

    A helyzet az, hogy van egy alaplai hangkártyám is [[link]] és ugye egy X-Fi. Most az X-Fi-ra rá van kötve (kék csatira [DigitOut]) az erősítőre egy Jack-RCA-val. Ma megoldottam, hogy a másik hangkari mikrofonját használjam.
    Még én sem tudom mi akarok :) (pontosan)
    Nem igazán értem mit értesz külön hangfalkészleten. Úgy, hogy van erősítő is, és 5.1-es PC-s hangfalszett rákötve a gépre? (Csak mert nincs, erősítő van csak a gépre kötve, és ahhoz minden egyéb)
    Biztosan van RCA csatlakozó hátul :)

    A digitális részét sajnos (megintcsak :W ) nem nagyon értem . Alaplapi hangkarimon van olyan DigitO/I?
    A linkben szereplő alaplap specifikációnál többke között ez is jelen van:
    -Audio (4 x Line-out/ 1 x Line-in/ 1 x MIC) connector
    -Coaxial S/PDIF input/ output function

    Csak azért nem vágom a dolgokat, mert még nem volt tunerem, ha itt lenne a kezemben, és látnál a panelt, csatlakozókat, biztosan többet értenék. Valósíznűleg még ebben a hónapban vásárlásra adom a fejem. Már megvan hogyan hozom a upc-t nagyszobából át:
    UPC fali aljzatból egy kábel ki, elosztóval(1jelből 2őt) tovább, egyik a tv-be, másik be a szobámba(ajtófélrát át kell fúrni), szépen fal mellett felvezetem, és itt megint elosztom, egyik koax az erősítőbe, mint FM-antenna, másik pedíg a Tv-tunerbe menne.
    Hibádzik valamit az elmélet? :)

    Ha törlöm a rövid távú memóriámat, felmerül a rádiórögzítéses kérdés, de ugyebár erre már feleltél, a zöld színű csatiba kellene bekötnöm egy ugyanolyan kábelt, mint amit kapok a tunerhez. Ez megvan.
    És ezután már csak a hangkártyát kellene összekötnöm a tunerrel?

    Légyszi javíts ki ha valahol tévedtem :)

    Köszönöm a felvilágosítást.

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Új hozzászólás Aktív témák