Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kojak007

    tag

    válasz Beri #10672 üzenetére

    mindenek előtt láma vagyok, úgyhogy előre bocsátom lehet h butaságokat fogok írni

    Torrent kezelése: csak az a lényeg. h tudja futtatni a utorrentet, mert a mostani netgear erre szakítja a netet.

    olvastam, h nyomtatót tud, de mintha olvastam volna azt is h vannak olyan routerek amik pluszban a scannelést is meg tudják osztani.

    nem még soha nem frissítettem fw-t. :Y Látod ennyire láma vagyok. Lehet az meg is oldaná a problemet? Honnan kell erre a netgearre fw-t dobni. Mit jánlanátok, mégha custom fw? Csak ne kellje programozói kalibrációs magasságokba tveékenykedni rajta mert ahhoz lehet kevés lennék :DDD

    ami még fontos lenne, h külső HDD-ket szeresse. Az ASUS rtn16 nál olvastam h nem szereti a WD MyBookot. Az nem túl jó dolog.

    Néztem a Netgeart amit mondtál. Hát az még drágább mint az ASUS, bár látom egy katehóriába esnek. No nincs olyan típus esetleg Linksys/D-Link/TP-Link/Belkin vagy bármelyik minőségi mérkából.
    Láttam egy ilyen márkát is pl. h DrayTek?!?! Soha nem hallottam róla ezek milyenek? Vagy felejtős?

Új hozzászólás Aktív témák