Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xymate

    csendes tag

    Sziasztok! Vettem tegnap az asszonynak egy laptopot, occón, kispénzből, kispénzű gépet.
    A gép teljesítményével elégedett vagyok, hozza amit vártam, használható. Természetesen feketeleves miért ne lenne a dologban. A gépben mindössze 2Gb (DDR3L 1600MHz) memória található. Ráadásul az AMD APU rögtön több mint fél gigát lenyúl a VGA-nak, tehát a gyakorlatban csak 1,45 Gb-ot tud használni a Win7. Nagyon durván kevés így 2014-ben egy 64 bites oprendszernek, nagyon érződik a gépen sajnos. Szeretném lecserélni egy 4Gb-os RAM-ra. A lényeg azon lenne, hogy L-es a memória benne jelenleg/alapból, mint ahogy fent is írtam. Próbálgattam utánaolvasni, hogy ez azt jelenti, hogy alacsony fogyasztású (1,35V) de inkább itt teszem fel a kérdést. Ha az imént leírt memória helyett, egy 4Gb-os (DDR3 1600MHz) memóriára cserélném ki, tehát NEM L-esre, akkor működne-e a gépben? Nem szeretnék potyára kidobni 10e Ft-ot. Szóval szerintetek az belemenne a gépbe? Mintha olyasmit olvastam volna, hogy ez pont fordítva necces, hogy az alapból sima memóriával szerelt gépbe nem biztos, hogy belemegy az L-es RAM, de azért itt is megkérdezem mondom.
    Köszönöm a választ!

Új hozzászólás Aktív témák