Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BitRider

    aktív tag

    válasz BitRider #52591 üzenetére

    Kávé után: szóval pont ez a baj, hogy a batch részeken nem lehet látni a színmódosítást, illetve egy iszonyat lame usernek kellene, ezért eleve nagyon bonyolult az ilyenek felülete.

    Abban az Office Picture Manager-ben pont ez az egyszerű: kijelölöd a képeket, jobb oldalt nyomsz egy színmódosítást, látod egyből az eredményt és azt mindegyikre vonatkoztatja. Közben kipróbáltam az XnView-t meg egy rakás appot, de egyik se tudja ezt. Olyat is próbáltam, ami kifejezetten retus app, és ha a színeken egyszerre tudok is állítani, akkor meg átméretezés funkció nincs. :D

    Amin leginkább meglepődtem, hogy a FastStone Image Viewer se tudja, pedig ott adott a bal oldali mappalista, a fő részen a képek kijelölési lehetősége, ráadásul van színállítás és átméretezés is menügombokkal, de mégse a kijelölt elemeken végzi el a módosítást, csak egy darabon, ami a Ctrl + A megnyomása előtt is ki volt választva.

    Sosem értettem, hogy miért ragaszkodnak az emberek ahhoz a vacak Manager-hez, de ezt a szimpla egyszerű dolgot ezidáig csak az tudta, így már kapisgálom...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák